Kdo z nás by neměl rád pocity bezpečí a jistoty, které potřebují nejen děti, ale i dospělí? K těm nám přispívají mnohé faktory, např. spolehlivé zaměstnání v ideálním případě takové, jež nás baví, domov, do kterého se denně rádi vracíme, ale také naše rodina, přátelé, koníčky, při nichž můžeme „vypnout“ a jednoduše nemyslet na nic a dopřát hlavě volno. K pocitu bezpečí a jistoty vám určitě pomůže i kvalitní životní pojištění. Stačí si vybrat takové, které bude dle vašich představ.

Proč mít sjednáno životní pojištění?

Právě díky životnímu pojištění získáte pojištění rizik pro celou vaši rodinu. Také díky němu získáte pomoc při zajištění krytí hypotéky nebo úvěru v případě závažných situací. Může vám mimo jiné pomoct nastřádat peníze na vzdělání dětí a vnoučat, ale i zajistit vám a partnerovi další příjem na přilepšenou poté, co ukončíte aktivní pracovní činnost. Samozřejmě vám nabízí i finanční zajištění pozůstalých v případě úmrtí živitele rodiny.

Životní pojištění od kvalitní pojišťovny

Aby vám životní pojištění poskytlo ty správné záruky, je vhodné jej uzavřít u spolehlivé pojišťovny. Právě takovou je MetLife, která je na našem trhu již od roku 1992.

Nabízí vám pestrou nabídku životních pojištění: Vybrat si můžete typ OneLife, což je investiční, rizikové nebo úrazové pojištění určené pro hlavního pojištěného, ať už dospělého či dítě, a až 6 dalších osob.

Dalším typem je Garde 6.0, což je investiční nebo rizikové životní pojištění určené pro hlavního pojištěného (dospělý/dítě) a až 6 dalších osob.

Třetím typem je Vision, investiční životní pojištění určené pro hlavního pojištěného (dospělý/dítě) a až 6 dalších osob.

Navštivte MetLife.cz a podívejte se na bližší informace. Životní pojištění vám bude krýt záda.

Předchozí článekVíte, jak můžete platit mobilem s pomocí Apple Pay a Google Pay?
Další článek10 důvodů, proč investovat do vysokoškolského vzdělání