Hledáte vhodný dárek pro vaše pubertální dítko nebo kamaráda, s nímž chodíte tu a tam posedět do hospůdky na pivo? Možná chcete najít zaručenou zábavu, která vás neomrzí, i když ji budete využívat často. Na rodinnou party, jako dárek k narozeninám i vánoční dárek nebo jen tak pro radost celé rodině a upevnění vztahů můžete využít stolní fotbálek. Baví holky i kluky a „rozdat“ si zápas mohou všichni bez ohledu na věk.

Proč investovat do stolního fotbalu?

Jak už jsme uvedli, stolní fotbal je ideální zábavou pro celou rodinu, kamarády, ale také na rodinné oslavy nebo k výjimečným událostem, jako jsou třeba svatby. Dříve jsme stolní fotbal potkávali jen v restauracích, hospodách a hernách, dnes si jej můžeme koupit domů a užívat si radost ze hry kdykoli se nám zachce.

Stolní fotbálek je cenově dostupný, nejdražší modely stojí něco málo přes 10 000 Kč, mají největší rozměry – 139,5 x 73,5 x 90,5 cm. Konkrétně jde o stolní fotbal Professional Black Edition, který koupíte na webových stránkách e-shopu Hawaj.

Jeho tělo je vyrobeno z MDF a má čtyři výškově nastavitelné plastové nohy s chromovým vzhledem a gumovými nožičkami pro ochranu podlahy. Dokonce má i držáky nápojů, protiskluzové rukojeti pro příjemnou hru, malované figurky k našroubování a skosené rohy, díky nimž nemůže míček uvíznout. Je to profesionální fotbálek, který nabízí výborný poměr ceny a kvality. Vzdálenost mezi figurkou a hrací plochou je 12 mm jako u turnajových standardů. Vyvýšené rohy hrací plochy brání míčku v uvíznutí v rozích, kluzká ložiska, která jsou lepší než kuličková, také počítadla gólů na obou stranách a nivelační patky pro přesné vyvážení stolu (do 2 cm).

Pokud si pořídíte stolní fotbal, čeká vás skvělá zábava. Doma, na oslavě, na chalupě, všude, kde jen stolní fotbal vyndáte a nabídnete ke hře. V různých podobách i velikostech je najdete na webových stránkách hawaj.cz.