Která ze dvou VPN je lepší: Hola Premium VPN, nebo je lepší dát přednost Atlas Pro? Proklepli jsme si obě VPN, přičemž výsledek srovnání je 6,8/10 – 8,2/10.

Rychlost Hola Premium VPN vs Atlas VPN Pro, kdo je rychlejší?

U VPN se vyplatí koukat zejména na rychlost, což platí také o Hola Premium VPN a Atlas VPN Pro.

První jmenované jsme naměřili rychlost stahování 112 Mb/s, druhá testovaná VPN stahovala data průměrnou rychlostí 181 Mb/s. Hola! VPN Premium se projevila o 69 Mb/s pomalejší nežli Atlas VPN Pro.

Upload Hola Premium VPN byl 35 Mb/s. Atlas Pro VPN jsme naměřili hodnoty 129 Mb/s, a tedy je o 94 Mb/s rychlejší.

Posledním rychlostním parametrem byla odezva, u první VPN jsme naměřili 27 ms. U druhé Atlas VPN jsme naměřili průměrných 11 ms. Čím nižší rychlost odezvy, tím lépe, takže Hola VPN Premium se ukázala o 16 ms horší.

Průběžné skóre Hola VPN Premium vs. Atlas Pro je zatím 6 /10 : 7/10.

Zvládá Hola VPN Premium přehrávat filmy z Netflixu?

Pro odblokování zahraničního Netflixu je zásadní dostatečná rychlost stahování, Hola! VPN Premium tuto dovednost umí. Obvykle stačí spustit VPN a zvolit příslušnou zemi, Atlas VPN Pro Netflix odblokovat umí.

VPN můžete také použít i pro odblokování videí, která jsou v ČR nedostupná, přičemž, Atlas VPN takovou dovednost zvládá. Porovnávaná VPNka funkci obejití ochrany YouTube videí zvládá.

Každá správná VPN toho umí mnohem víc, nesmí chybět ochrana před vyzrazením DNS, multi-hop připojení a whitelist. Pro představu Hola VPN Premium zahrnuje ochranu před vyzrazením DNS a AtlasVPN Pro například nezahrnuje funkci whitelist.

Ve srovnání funkcí je skóre 10 /10 x 10/10.

Jak se daří Hola VPN Premium v počtu serverů a zemí?

Šíře nabídky serverů může napovídat o rychlosti připojení, Hola VPN Premium nabízí 6 500 serverů. U AtlasVPN Pro jsme zjistili 700 serverů. První jmenovaná tak nabízí o 5800 víc .

Dalším důležitým parametrem je počet zemí, který u Atlas VPN Pro během psaní článku byl 31. Srovnávaná VPN jich nabízí 220, čili o 189 víc. V tomto srovnání tedy vítězí .

Prověřte si také počet současně připojitelných zařízení, kterých Hola VPN Premium připojí 10. AtlasVPN Pro dokáže současně připojit neomezeně zařízení. Další parametry si přečtěte v článku nejlepší VPN.

Které platformy umí Hola Premium VPN a které umí Atlas VPN?

Mezi nejdůležitější vlastnosti VPN se řadí nabídka podporovaných zařízení, Hola! VPN Premium zvládne platformu Android a připojí operační systém iOS. AtlasVPN Pro systém iOS připojí, přístroje s OS Android zvládne pokrýt.

Sdílení informací o používání VPN uživatelem s policií se řídí zákony země, kde má společnost své sídlo. Hola Premium VPN formálně vznikla v Izraeli. Druhá z VPN má sídlo v USA.

Appka Hola! VPN Premium není k dispozici v češtině, Atlas VPN česky taky není.

V hodnocení podporovaných platforem dosáhla Hola Premium VPN výsledku 10/10 a Atlas Pro si vysloužila hodnocení 9/10.

Cenové srovnání Hola! VPN Premium a Atlas VPN Pro

Atlas Pro lze objednat již od 54 Kč měsíčně, druhou VPN si můžete objednat za 74 Kč měsíčně. Známka za poměr cena/funkce je 5/10 pro první ze srovnávaných služeb a 5 /10 pro druhou VPN ze srovnání.