Většina mužů si láme hlavu nad tím, jakým překvapením svou drahou polovičku obdarovat. I když jsou v dnešní době nekonečné možnosti, dámy milují klenoty. Je úplně jedno, zda se jedná o zlaté prsteny či extravagantní náhrdelníky, prostě nikdy nezklamou.

Pokud se chcete před svou milovanou vytáhnout, pořiďte jí místo moderního skvostu starožitné šperky. Nemyslete si, že za ně utratíte majlant, postačí, když budete sledovat aukce šperků. V nabídkách jsou excelentní kousky, kterým se nic nevyrovná. Jejich krása je nepopsatelná a žena bude nadšená už jen z toho důvodu, že se nesetká s ženou, která vynese totožný klenot jako ona.

Řemeslnická díla, která ihned okouzlí

Rozhodně nelze podceňovat hodnotu a propracování aktuálních prstenů nebo náušnic. Vtip je v tom, že jsou vyrobeny v této době a nenesou si žádnou další přidanou hodnotu. Starožitné šperky vás upoutají nevšedním vzhledem a elegancí. Není divu. Každý z nich je unikát, protože byl vyroben v jiné době. Někomu se líbí ryze starodávný styl, další ocení ryzost zlata nebo kombinaci drahých kamenů, jako jsou český granát, rubín, ametyst či vltavín.

Krása, z níž oči přechází

Každá žena si zaslouží něco extra, a proto jsou pro ni starožitné šperky jako stvořené. Drobné ozdobné předměty vyrobené z drahých kovů a kamenů upoutají na první pohled. Zapomeňte na nemoderní bižuterii a darujte své milované prsten, náušnice, náhrdelník, náramek nebo přívěsek ze zlata, stříbra a posázený diamanty. Nevšední zlatý prsten se safírem, brož s českým granátem, náhrdelník topazem a smaragdem, to jsou největší favorité. Když už budete kupovat starožitný šperk v aukci manželce, podívejte se také na něco pro sebe. Na Graciano najdete nejen starodávné skvosty, ale také jiné hodnotné starožitnosti.