K dnešní době se hodí různé přívlastky, jedním z nich je i doba plastových karet. Setkáváme se s nimi všude kolem nás. Dělat marketing či podnikat bez nich nejde. Díky tiskárnám plastových karet si je však dnes snadno vyrobíme podle potřeby.

Kde všude se dnes používají plastové karty? Určitě si mnoho využití vybavíte. Plastovými kartami jsou platební karty, řidičské průkazy, různé věrnostní karty, dárkové karty, průkazy totožnosti, firemní karty i klubové karty. Nejjednodušší cestou, jak si udělat vlastní plastové karty, je pořídit si vlastní tiskárnu plastových karet. Firma CPD-REAtrade, přední lídr v oblasti tisku plastových karet, nabízí tiskárny, které se hodí pro různé objemy vytištěných karet, vždy však s vysokým standardem kvality tisku. Tiskárny plastových karet využívají nejmodernější technologie, jsou rychlé, přesné a spolehlivé. Kvalitní tisk se může pochlubit jemnými detaily a živými barvami.

Jak poznat dobrou tiskárnu plastových karet?

O kvalitě tiskárny plastových karet vypovídá nejen rychlost a kvalita tisku, ale rovněž snadnost ovládání. Tiskárny nabízené společností CPD-REAtrade mají přívětivé uživatelské rozhraní a jsou velice flexibilní při nastavování individuálních potřeb každého zákazníka. Výhodou je rovněž profesionální tým prodejců firmy, díky kterému je jednodušší výběr i následné zprovoznění tiskárny plastových karet.

CPD-REAtrade tato zařízení distribuuje i implementuje. Poskytuje též profesionální servis – předprodejní, záruční i poprodejní. K tiskárnám dodává rovněž kompletní příslušenství. Díky kvalifikovaným službám s přidanou hodnotou můžete začít tisknout vlastní plastové karty velice rychle.

Potřebujete speciální řešení?

Ve firmě CPD-REAtrade vám zajistí i různé inovativní a specializovaná tisková řešení. Může jít o speciální tiskárny etiket, čárových kódů, účtenek, firma nabízí panelové tiskárny, tiskárny pro herní průmysl, termotiskárny a jiné technologie. Skvělými referencemi jsou dlouhodobé spolupráce s celou řadou malých, středních i velkých podniků, ale též s bankovními ústavy. Dodávaná řešení se importují z celého světa. Jde zejména o přední výrobce z Anglie, Japonska, Německa či Itálie.