Ať už je nám dvacet, čtyřicet či šedesát, je jaro, podzim nebo třeba zima, jsme muž nebo žena z města či vesnice, každého může potkat potřeba půjčit si peníze. Ti, kdo mají to štěstí a mohou se obrátit na rodinu nebo dobré kamarády, tak většinou činí. Ale většina z nás je nucena poohlédnout se po finančním produktu, díky němuž se k požadované částce dostane.

Půjčky od nebankovních společností

Je všeobecně známé, že získat půjčku u banky je mnohem těžší než u nebankovní společnosti. Ať už jde o dlouhodobé nebo úvěry na kratší dobu, většinou požadují doložení výše příjmů, kontrolují databáze neplatících klientů, znají vaši bonitu a podobně.

Naštěstí je tady dlouhodobá půjčka bez registru, u níž nikdo nebude nahlížet do registru a nebude zjišťovat, zda v něm jste zapsáni nebo ne. Takovéto typy půjček jsou většinou schvalovány v krátkém schvalovacím procesu. Většinou je i zde potřeba doložit potvrzení o výši příjmů. To, že vyřízení půjčky nebude dlouho trvat, vám určitě přijde vhod.

Možná vám bude víc vyhovovat dlouhodobá podnikatelská půjčka. Je určena pro živnostníky i firmy a použít ji můžete např. jako investici do stávajícího podnikání, stejně jako na rozjezd zcela nového záměru. Použít jej můžete i na optimální provoz vaší firmy či k zaplacení dluhů, které se vážou k vaší firmě. Ať je ta ale jakkoli, nebankovní společnost FINEMONEY má pro vás speciální výhodnou nabídku. S úvěrem od ní získáte mnoho výhod, ale i jistotu pro budoucnost vašeho podnikání. Čeká na vás individuální úvěr pro podnikatele, živnostníky ve výši 50 000 Kč až 50 000 000 Kč.

Aby vám půjčky nepřerostly přes hlavu, myslete na splátky a šetřete, kde to jde. Třeba by vás mohla zajímat zelená elektřina. První rok se zelenou elektřinou máte totiž zdarma.