Diář byl, je a bude vždy vděčným dárkem pro mnoho z nás. Provází nás už v první třídě v podobě úkolníčku. Čím jsme starší, tím častěji potřebujeme do diáře něco zapsat, ať už jsou to termíny odevzdání různých úkolů, pracovních povinností, schůzek či návštěv u lékaře. To ví také zaměstnavatelé ve firmách, kteří nakupují diáře s koncem roku a předávají je jako pozornost svým zaměstnancům, klientům a partnerům.

Reklamní diáře na zakázku

Je jasné, že pokud chcete pořídit reklamní předměty pro společnost, budete požadovat určitou úpravu na míru. S tím Helma 365 samozřejmě počítá. O reklamních předmětech přemýšlí firmy každý rok znovu a znovu a snaží se vymyslet dárek, který bude nejen užitečný, ale také zaujme. Reklamní propisky se sice hodí, nikdo však nestojí o dvanáctou propisku v řadě. Proto je nutné darovat něco, co bude ku prospěchu. Takovým dárkem může být právě diář od tradičního českého výrobce Helma 365.

Sejde z očí, sejde z mysli

Proč je důležité darovat reklamní předmět, který bude klient využívat? Je to snadné. Když jej bude mít každý den na očích, je prakticky nemožné, aby si vaše produkty nevryl do podvědomí. A s jakým jiným reklamním předmětem vyvolat tento proces než s diářem, který je potřeba využívat každý den v roce?

Diáře Helma 365

Helma 365 probíhá v České republice, ale není to jediná země, ve kterých je možné zakoupit je. Prodávají se v dalších 19 zemích Evropy, což je dostatečným důkazem kvality diářů. Kromě prodeje klasických, univerzálních diářů se zaměřují také na diáře na zakázku. Ty lze dokonale přizpůsobit objednavateli, zároveň je garantována originalita každé zakázky. Pečlivě jsou sledovány marketingové a designové trendy, které dodají vašim diářům třešničku na dortu. Neváhejte a obraťte se na odborníky v oboru. Připraví vám kalkulaci na míru a diář, který bude korespondovat s vaší firemní kulturou.