Vlastníte stavební firmu nebo nesete zodpovědnost za zajištění materiálů v průmyslovém podniku? V obou případech zajisté dobře víte, jak důležitou roli hraje ve vaší práci kvalita. Veškeré použité materiály musejí být dostatečně odolné, měly by mít dlouhou životnost a vlastnosti odpovídající jejich použití. Stejně důležitá je i kvalita jejich opracování, případně také povrchová úprava. Na tuzemském trhu sice působí celá řada dodavatelů, někdy je ale těžké najít toho, který opravdu splňuje vaše požadavky. Často navíc potřebujete zajistit i některé doplňkové služby. To platí například u o ohýbání plechů a jejich CNC zpracování.

Jakým vybavením by měla disponovat firma, která nabízí ohraňování plechů a jejich další zpracování?

Pro většinu výrobců není výhodné zajišťovat si prvotní úpravy veškerých surovin ve vlastní režii. Potřebujete-li plech opracovaný přesně podle vašich požadavků, obvykle nezbývá jiná možnost než využít zakázkovou výrobu. Firma, které realizaci prací svěříte, by měla mít k dispozici profesionální CNC stroje, lasery, hydraulické nůžky, ohraňovací lisy a další profesionální nástroje. Navíc se neobejde bez týmu techniků a řádně proškolených pracovníků s dostatkem zkušeností v oboru. Aby se dosáhlo požadovaného tvaru, prochází plech ohýbáním, vyřezáváním, vypalováním, vysekáváním nebo svařováním, tyto postupy se často kombinují.

Společnost Fletonex zvládne ohraňování plechů na jedničku. Navíc nabízí komplexní služby

Pokud potřebujete opravdovou jedničku na ohraňování plechů, výrobu klempířských prvků a CNC obrábění, je pro vás Fletonex tou pravou firmou. Ohýbání plechů Ostrava se realizuje ručně i na ohraňovacích strojích, rozvoz materiál do délky 6 m je možné zajistit po celé České republice. Klientům je navíc k dispozici tým techniků, který se stará o statické výpočty, projektové dokumentace a návrhy konstrukcí.