Jste dodavatelem pro jiné firmy? Vlastníte a provozujete obchod se zbožím? Používání tiskáren etiket má široké uplatnění napříč obory průmyslu a obchodu. Široké uplatnění nacházejí v maloobchodním nebo logistickém odvětví. Tiskárna etiket umožňuje tisknout etikety, čárové kódy, štítky a další průmyslové kódy.

Využitelné v každém oboru podnikání

Tiskárny etiket jsou hojně využívány v obchodním sektoru, kdy je nutné označovat produkty  identifikačními údaji, jako je název produktu, bar kód, dostupné množství skladem a prodejní cena. Tyto údaje pomáhají v distribuci daného zboží a sledování prodeje. Etikety mají dále nezastupitelnou roli v logistice a skladování protože nám pomáhají identifikovat obsah krabice, cílovou adresu, váhu a další podstatné informace. Široké uplatnění má tiskárna etiket i v oblasti marketingu, kdy je možné tisknout zajímavé designy etiket, které zaujmou pozornost zákazníků. Tištěné etikety nám mohou pomoci i při návrhu ergonomie pracoviště, kdy je možné označit různé prvky jako jsou regály, skříně, stoly, zařízení a nástrojů. Tímto je možné dosáhnout vyšší efektivity a výkonů pracovníků na pracovišti.

Odolný tisk za pomocí tepla

Technologie tisku je založena na procesu pracující s tlakem a teplem. Díky této technologií je zajištěno, že vytištěná etiketa je odolnější proti vnějším vlivům jako je světlo, teplo, chlad, mechanické poškození, chemikálie a chlad. Tuto vlastnost nabízí například online prodejce tiskáren etiket CPD-REAtrade.

Návrhovat tisk zvládne každý

Návrh na tisk etiket štítků a kódů se zpravidla dělá pomocí počítače a speciální grafických programů. Tiskárny etiket jsou dále kompatibilní s kancelářským balíčkem MS Word a Excel. Tiskárny navíc často disponují vlastním displejem, pomocí kterého můžete návrh upravit nebo vytvářet i bez použití PC.

Pro nákup tiskárny etiket navštivte web CPD-REAtrade, kde naleznete tiskárny etiket vhodné Vašemu účelu. V případě, že si nebudete jisti výběrem, rádi vám pomůže vyškolený personál.