Dobrá prezentace je založena na precizní přípravě. Cílem každého obchodníka je mít úspěch. Díky zahradnímu párty stanu můžete dosáhnout svých stanovených cílů.

Prezentujte správně svoji firmu se zahradním party stanem

Stabilní prostor hraje velkou roli při účasti na trzích, veletrzích nebo prezentacích. Vaše zboží musí být pro zákazníka dokonale připraveno. Zahradní párty stan nabízí vynikající ochranu před povětrnostními vlivy. Ať už slunce, vítr, déšť nebo dokonce jen mírně sněžení, úroveň kvality plní velmi důležitou funkci.

Zahradní párty stany – technické parametry

Při výběru zahradních párty stanů má smysl zaměřit se na několik klíčových faktorů. Jednou z nejdůležitějších je provedení a kvalita konstrukce. Konstrukce s nůžkovým mechanismem se snadno rozkládá, což má pro obchodníky mimořádný význam. Stan je třeba nejen rychle postavit, ale také rychle složit. Den během prezentaci a prodeji je obvykle rušný a pokud se prodejce ještě musí vyrovnat s komplikovanou montáží stanu, je to skutečná ztráta času. Stabilita je také důležitým kritériem. Také mezi nejdůležitější body patří kvalita materiálu střechy a bočnic. Je důležité, aby střecha a plachtoviny byly pevné a nepromokavé. V obzvlášť pochmurných dnech oceníte, že všechny tři plné boční stěny je možné použít libovolně podle vašich požadavků.

Konstrukce pro stany je vyrobena z oceli nebo hliníku a vyznačuje se vysokou pevností. Profily vyrábíme buď šestihranné nebo čtyřhranné. Vybrat si můžete ze 6 modelů a 8 rozměrů.

Posledním a neméně důležitým bodem je vzhled stanu. Stany nabízejí různé barevné varianty ze kterých si můžete vybrat ten, který vás dobře charakterizuje a zajímavě prezentuje vaši společnost.

Zviditelněte se se zahradními party stany

Potisk je prostředkem jak se zviditelnit a odlišit od konkurence. Stany je možné potlačit dvěma způsoby: nažehlovací potisk – nápisy a jednoduché loga, další způsob je sublimace – celopotisk, velké detailné motivy jako např. fotografie. Výroba potisku závisí na způsobu zvolené potisku. Nažehlovací potisk víme zrealizovat od 1-3 pracovních dní, sublimace trvá déle, je třeba počítat 2-3 týdny. Proto pokud se zabýváte myšlenkou potisknout stan a zvýšit tak vaši prestiž a upoutat reprezentativním vzhledem, doporučujeme jednat v předstihu.