Možná máte špičkovou pověst ve vaší obci nebo ulici, ale brzy by bylo vhodné expandovat i dál, rozšířit výrobu a nabízet své zboží nebo služby ještě někde jinde. V tom případě je nutná také prezentace v online prostoru, neboť internetem dnešní svět doslova žije – a kdo není na internetu, ten jako by snad ani nikdy nežil! Ale předtím, než na nějakou nabídku opravdu kývnete, bude lepší si vše dvakrát rozmyslet. 

Existuje totiž řada parametrů, podle kterých byste měli všechno porovnávat…

Bezpečnost je až na prvním místě, hackeři jsou tu pořád

Internet je sice místem, díky němuž jste opravdu vidět, ale rovněž skrývá poměrně dost nebezpečí, jež je nutné patřičně eliminovat. Zálohování dat je vskutku důležité, protože když nemáte zálohu, není z čeho obnovovat, pokud dojde k problémům – a nemusí za nimi stát vždycky jenom internetoví piráti. 

Nástrah je v online sféře opravdu plno a někdy stačí „jen“ zdánlivě úplně obyčejný výpadek elektrického proudu. Webhosting může stát klidně i dvacetikorunu, jindy zase pár stovek nebo tisíc korun měsíčně, kdy ale dostanete za své peníze opravdu špičkové služby a při každém problému se dočkáte rychlé odezvy – i když služby podpory nonstop ani v dnešní době jen tak očekávat nelze.

Registrace domény CZ nebo COM za jednorázový poplatek, obvykle i neomezený počet domén druhého řádu pro lepší prezentaci i návštěvnost. Nezávazná zkouška zdarma určitě přijde vhod, i kdyby šlo třeba jen o čtrnáct dní provozu, budete mít mnohem jasněji o tom, co znamená ten či onen webhosting

Úroveň technické podpory je přímo úměrná tomu, kolik si zaplatíte – chybu tedy můžete nahlásit, ale možná si počkáte, než bude konečně dořešena. I proto je lepší investovat víc peněz za dobře promyšlený plán než škudlit doslova každý haléř. 

Předchozí článekDluhopisy vs. termínované vklady
Další článekKde si půjčit?
PR články, Linkbuilding (Zpětné odkazy) je SEO nástroj k zviditelnění vašeho webu. Linkbuilding (budování zpětných odkazů) SEO nástroj, pro publikaci PR článků. Zpětný odkaz PR článek Publikace PR článků PR články - publikujeme pouze na kvalitních webech. SEO nástroj, pro publikaci PR článků.