Pokud hledáte zajímavou alternativu k nebankovní hypotéce, můžete se obrátit na společnost Vitacredit. Jedná se o soukromou finanční společnost, která nabízí různé typy úvěrů ručených nemovitostí. Mezi nabízené úvěrové produkty patří úvěr Top a úvěr Standard. Můžete je čerpat prakticky na cokoliv – úvěr na cokoliv, nebo třeba na bydlení – nebankovní hypotéka. Určitě vás zajímá, kolik finančních prostředků si od Vitacreditu můžete půjčit. Vaše nebankovní půjčka může šplhat až do výše 1,88 mil. korun. Peníze můžete splácet až patnáct let.

Sjednejte si nebankovní půjčku u Vitacreditu

Získali byste rádi úvěr pro podnikatele? Potřebujete úvěr na konsolidaci? Hledáte možnost rychlého úvěru? Pomohlo by vám sloučení úvěrů, tím pádem také snížení splátky úvěru? Sjednejte si nebankovní půjčku u Vitacreditu. Nemusíte dokládat čerpání finančních prostředků, jediné, co musíte udělat, je zajistit nebankovní úvěr nemovitostí.

 

Co můžete z nebankovního úvěru hradit?

Nebankovní půjčka nebo chcete-li nebankovní hypotéka, je vhodná pro každého, kdo chce investovat do své nemovitosti. Pomůže také každému, kdo potřebuje uhradit větší neúčelové výdaje. Co tedy můžete z vypůjčené částky hradit? Například rekonstrukci bytu, domu nebo jiné nemovitosti; vybavení domácnosti; ale třeba také nákup nového vozu. Úvěr na cokoliv od Vitacreditu ocení zejména ti, kterým bude spíše vyhovovat možnost dlouhodobého splácení.

Malá rekapitulace

Pojďme si to tedy ještě jednou shrnout. Soukromá finanční společnost Vitacredit pro vás (kromě jiného) připravila možnost čerpání nebankovních úvěrů, tedy nebankovních půjček, které můžete použít v podstatě na cokoliv. Proto tento druh nebankovní půjčky také nese název úvěr na cokoliv. Jediná podmínka, přes kterou vlak nejede, je možnost ručit nemovitostí – buď vlastní, nebo cizí, samozřejmě se souhlasem majitele.