Půjčka ihned se obvykle poskytuje s kratší dobou splatnosti a za vyšší úrokovou míru. Její výše se pohybuje v řádech několika tisíc korun a předpokládá se, že ji splatíte za několik týdnů. Kde hledat poskytovatele takové rychlé půjčky? A je půjčka ihned vyřízena ihned?

Rychlá půjčka je jednoduchá na vyřízení

Protože se rychlá půjčka obvykle poskytuje jen na pár tisíc korun, je možné ji vyřídit skutečně za pár minut na internetu. Tady si však dejte pozor na náklady jednotlivých půjček. Poskytovatelé se velmi liší smluvními podmínkami a náklady úvěrů. Vždy si zkontrolujte RPSN.

I při malém finančním obnosu se vyplatí využít internetový porovnávač a oslovit několik subjektů. Ti vám zpracují kalkulace úvěrů a můžete si snadno vybrat.

Jakmile si vyberete nejlepší nabídku sjednáte si bankovní nebo nebankovní půjčku. Vyřízení je možné online a je třeba vyplnit pouze kontaktní formulář. S ostatními náležitostmi vám pomohou profesionální poradci.

Půjčka ihned je na bankovním účtu za několik minut

Rychlé vyřízení slibuje i půjčka ihned. Po vyplnění formuláře a zaslání požadovaných dokumentů je půjčka schválena i do několika málo minut. Záleží na tom, u které banky má klient účet. Na některých bankovních účtech se platba objeví téměř okamžitě. Převod mezi některými bankami ale trvá déle. Obvyklou praxí ale je obdržet peníze z půjčky ihned ve stejný den.

Nebankovní půjčky jsou klientsky přívětivější

Soukromí poskytovatelé úvěrů mají možnost individuálního posouzení každé žádosti. Je možné, že budete moci své potřeby financovat prostřednictvím nebankovní půjčky i tehdy, když vás několik bank odmítlo. Odešlete žádost více subjektům najednou a zjistěte si, jaké nabídky jsou pro vás připraveny. Díky přehlednému formuláři si je snadno porovnáte.

U nabídek si vždy zkontrolujte výši RPSN. Tento údaj vám prozradí, kolik budete muset za půjčku zaplatit.