Je čas najít si novou práci

V současné době je rekordně nízká nezaměstnanost. Naopak firmy trápí nedostatek kvalifikovaných zaměstnanců. Pokud vám vaše současná práce nevyhovuje nebo jste dlouho o žádnou nemohli zavadit, máte nyní šanci to změnit.

Práce v ČR

Práce na webu Personalistka.cz. Zde najdete širokou nabídku volných pracovních míst. Můžete najít práci dle svého oboru nebo města. Můžete si zde vyhledat stálou práci nebo najít dočasnou brigádu. Na webu najdete celou řadu nabídek jak od soukromých firem, tak od personálních agentur.

Práce

Práce už není vaším koníčkem? Vyměňte práci, která vám nevyhovuje, za novou, lépe placenou. Nemusíte se trápit v zaměstnání, které vás nebaví. Navštivte web personalistka.cz a projděte si nabídky práce. V případě, že vás některá nabídka zaujme, stačí jen zaslat životopis. Na jeho sepsání si dejte záležet, stejně jako na motivačním dopise. Pro každou firmu si napište jiný motivační dopis.

Práce a brigády na personálním portále

Na webu Personalistka.cz najdete vždy aktuální nabídky práce. Vybírat můžete ze stovek nabídek, které jsou přehledně řazeny podle oborů. Nemusíte se přitom jen držet svého oboru. Můžete zcela svou práci změnit, nejen co se týče výše platu, vzdálenosti od místa bydliště, ale také z hlediska oboru. Nyní máte šanci dělat to, co vás skutečně baví. Počítejte však s případnými omezeními co se týče vzdělání – to platí především u svářečů, účetních nebo například elektrikářů či sociálních pracovníků.

Práce je zde. Personalistka.cz je nový web, který je však plný nejnovějších nabídek. Ty jsou pečlivě prověřovány a každá obsazená pozice je smazána. Nemůže se vám tak stát, že se budete ucházet o místo, které je již měsíce obsazené. Za vyhledávání nabídek práce nic neplatíte. Veškeré služby jsou pro uchazeče o zaměstnání zdarma. Už nemusíte hledat na různých portálech. Svou práci najdete za pár minut na jediném webu – Personalistka.cz.

Profolio

Zprávy

Onlinepraha

Redakce PressMedia

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Předchozí článekUdělejte si radost i po Vánocích
Další článekLenovo představuje dostupnou rozšířenou realitu v zařízení PHAB 2 Pro
PR články, Linkbuilding (Zpětné odkazy) je SEO nástroj k zviditelnění vašeho webu. Linkbuilding (budování zpětných odkazů) SEO nástroj, pro publikaci PR článků. Zpětný odkaz PR článek Publikace PR článků PR články - publikujeme pouze na kvalitních webech. SEO nástroj, pro publikaci PR článků.