Zaplatit nový nábytek nebo například mobilní paušál, pořídit si nový firemní notebook. Nebo také rozjet podnikatelský záměr s cílem zaujmout novou klientelu. To vše stojí peníze a je tedy namístě uvažovat o půjčce. Banka nováčkům mezi OSVČ příliš nedůvěřuje, na její podmínky pak někdy nemusí dosáhnout ani zavedený podnikatel. Naštěstí se nabízí krátkodobý nebankovní úvěr, díky němuž zaplatíte naléhavé výdaje nebo nějaký zajímavý plán. 

Online sjednání ušetří drahocenný čas

Dohoda je zde velmi rychlá, a to i proto, že vyřízení je stoprocentně online. Podnikatelská půjčka nevyžaduje osobní schůzky, půjde jen o kontaktní formulář, který za okamžik vyplníte, ověření účtu a krátký telefonát, v němž se doladí detaily celé transakce. O jak velkou částku můžete požádat? Podle jakých parametrů je pak možné nastavit splátkový kalendář? 

  • Sjednat si můžete úvěr v rozmezí 5 a 20 tisíc korun. Výhodou jistě je, že účel nerozhoduje!
  • Splátkový kalendář je nastavitelný v rozmezí 7 a 30 kalendářních dnů. Není tedy kam spěchat!
  • Bez ručitele, záloh nebo osobního kontaktu. Tedy jinak řečeno, bez zbytečných formalit…

Snadná dohoda, rychlé odeslání peněz

Pokud na finance opravdu spěcháte, vůbec to nevadí – půjčka pro OSVČ s podobným scénářem pochopitelně počítá. Budou-li splněny všechny náležitosti, odeslání finančních prostředků na konto žadatele vůbec nic nebrání, může pak jít dokonce o minuty. Velmi rychlé zpracování je samozřejmost, stejně jako individuální přístup ke každému z klientů.

Krátká smlouva a nanejvýš transparentní podmínky

O všech detailech jste informováni dopředu, smlouva je velmi přehledná, podmínky jsou jasně dané. Podobně, jako když pracujete na důležité zakázce, je třeba mít naprosto jasno. Online dohoda bude rychlá, vyplněný kontaktní formulář je možné odeslat kdykoliv. Ušetřete čas pro své podnikání, zkuste půjčku, která může být realitou ještě dnes…