Nikdo není neomylný. To je prostě fakt. Občas ale naše omyly nejsou jen úsměvné, ale především velice finančně nákladné. Taková situace je pak vždy velmi nepříjemná. Tento druh pojištění se hodí jak v pracovním, tak soukromém životě. V práci, zejména pokud manipulujete s drahým zbožím, vám může zachránit spoustu peněz a nervů.

Manka

Pracujete-li s peněžní hotovostí, je pojištění odpovědnosti více než vhodné. Chvilka nepozornosti může přijít kdykoliv a na konci dne zjistíte, že máte velmi nepříjemné manko. Někteří zaměstnavatelé jej dokonce berou jako nutnost a na pozici vás bez něj nepřijmou. Chránit vás bude až do miliónů korun. To je částka, ke které by se nikdo neměl snad ani přiblížit.

Bouračky

I na bouračky se pojištění odpovědnosti velmi hodí. Je to dobrý dodatek k povinnému ručení automobilu. Všichni řidiči jistě vědí, jak rychle se situace za volantem může změnit. Nešťastná zatáčka nebo překážka na silnici a na světě může být škoda za stovky tisíc. To může být pro někoho naprosto likvidační. Pojištění odpovědnosti vás této povinnosti samozřejmě zbaví a škodu napraví.

Zničené věci vlastní chybou

I když je v dnešním světě všeho dostatek, každá rozbitá věc bolí. Zvláště pak pokud je drahá a v nejhorším případě není-li naše. Pokud omylem rozbijete cizímu člověku, kolegovi nebo i příbuznému, jistě se bude očekávat, že svoji chybu napravíte. Nejlépe pak přesným finančním obnosem. Může ale samozřejmě nastat situace, kdy peníze zkrátka nemáme. A pak nastává problém. Pojištění na blbost vás z takové situace může jednoduše dostat.

Za velmi výhodnou měsíční cenu tak budete chráněni proti velkému množství problémů. Kompletní výčet pojištění odpovědnosti zjistíte na našem webu.