Dnešní společnosti nabízí nepřeberné množství míst, ve kterých se dá podnikat. Ale řekněme si na rovinu, ideální místa jsou často v zahraničí. Často ale bývají spojeny s daňovými ráji a offshore společnostmi. Co to vlastně znamená?

Zahraniční sídlo

Offshore společnost nabízí daňovou optimalizaci. A to dnes potřebuje využít každý, kdo podniká. Jde především o destinace, kde se dosáhne na mnohem nižší daně než v České republice. Byrokracie České republiky je opravdu nesnadná. Není snadné být neustále pod dohledem a sledovat, abychom náhodou neporušili nějaký zákon. Zkuste tedy využít anonymní bezpečnostní schránky. Klasická schránka je veřejně vedená u bankovních institucí a snadno dostupná v případě exekuce. Ta anonymní vás před tím vším uchrání. Pokud už jste se ale dostali do dlouhodobého kolotoče a posledním řešením je likvidace společnosti, neváhejte se poradit. Zenron vám pomůže. Další možností ještě před likvidací je odkup firem. Je to cesta, jak ušetřit čas i nervy.

Ochraňte svůj majetek

Správná cesta, jak ochránit svůj majetek, je dvojí občanství. Znamená to, že se stáváte občanem dvou zemí. Samozřejmě s tím nepřichází pouze výhody, ale musíte dodržovat pravidla země, kterou jste si sami vybrali. Druhý pas přináší daňovou optimalizaci, možné investice, mezinárodní příležitosti, ale nejen obchodní záležitosti, dokonce i výhody ve zdravotní péči či generační výhody.

Majetkem je loď

Čerstvě nabitý majetek? Co s ním? Registrace jachty není snadný proces. Je zapotřebí dokonale znát zákony, systémy daní v dané zemi. Je ke zvážení, zdali registraci provést na společnost. Přináší to řadu výhod, především diskrétnost, snížení daní a ochranu majetku. Registrace lodí na společnost, ať už registrace jachty nebo registrace plachetnice, přináší navíc menší zodpovědnost. Odpovědná je společnost, ne vy. Zvažte vaši cestu při podnikání.

Předchozí článekMagazín o financích
Další článekOffsetové hypotéky
PR články, Linkbuilding (Zpětné odkazy) je SEO nástroj k zviditelnění vašeho webu. Linkbuilding (budování zpětných odkazů) SEO nástroj, pro publikaci PR článků. Zpětný odkaz PR článek Publikace PR článků PR články - publikujeme pouze na kvalitních webech. SEO nástroj, pro publikaci PR článků.