Jak výhodně investovat do vozového parku!

Opravdoví milovníci aut nikdy nedopustí, aby to jejich bylo schované pod nánosem prachu a špíny. A pokud nejste milovníci aut, ale máte drahé auto, jehož pravá krása a hodnota nelze zhodnotit kvůli špíně, mohli jste klidně pořídit i auto z bazaru z páté ruky, protože o to vaše nové, leč bylo drahé, okem nikdo nezavadí.

Vozový park

Rozhodnete-li se pro krásné auto, jsou zde dvě možnosti. Buď si jej umyjete ručně doma, nebo ho svěříte do rukou velkých kartáčů v myčce. Mnozí mají nepěkné zkušenosti, kdy se jim auto v myčce poškrábalo nebo jinak poničilo, ovšem ani domácí ruční mytí není to pravé ořechové. Proto je zde síť autokosmetických center ženy. Jedině zde se o vaše auto budou starat profesionálové, kteří auto opravdu umyjí a přitom nepoškrábou ani jinak neponičí.

Automobil výhodně!

Svěříte-li své auto do rukou týmu některé z poboček Auto-myčky Express, můžete si být jistí, že vaše auto umyjí ručně na počkání za použití kvalitních přípravků. Kromě ručního mytí auta si zde vaše vozidlo můžete nechat také opravit – ať už sklo nebo lak, zde si poradí se vším.

Vozový park často stojí peníze

To, že dnes lidé nemají čas sami na sebe, natož aby někde nechali umýt ručně auto a během toho chytali lelky, Automyčka Express dobře ví. Proto pobočky této společnosti najdete v nákupních centrech velkých českých měst, kde své auto můžete zaparkovat, odejít na nákup a až se vrátíte, vaše auto bude čisté, voňavé a nad míru spokojené.

Objednejte se dopředu

Víte, že půjdete ve čtvrtek nakupovat a hodilo by se vám, kdybyste zároveň někde mohli nechat umýt auto? Abyste měli jistotu, že se dostanete na řadu včas dle vašich potřeb, můžete vyplnit online objednávku na webových stránkách Auto myčky Express, kde zadáte pobočku, mycí program, který budete požadovat, den, samozřejmě vyplníte i vaše osobní údaje, dodat můžete ještě poznámku. Takhle jednoduché to je!

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Zprávy Dnes

Novinky Zprávy

Tiskové  zprávy