Společnost MarkSimon je společností, která se již řadu let zabývá výrobou reklamních produktů. Uvažujete-li o zviditelnění Vaší firmy cestou reklamy, pak výrobky z plexiskla jsou skvělou cestou, jak tak učinit.

K jakému účelu se používá CNC obrábění plastu?

MarkSimon používá k výrobě výrobků z akrylátu neboli plexiskla osvědčené technologie, díky nimž je možné dosáhnout prvotřídní kvality. Před zahájením výroby obdrží klient referenční vzorek a poté na základě odsouhlasení klientem proběhne konečná výroba. Pomocí laserového řezání plastu je možné vyrobit deskové termoplasty pro vybavení obchodů, reklamní výrobky pro podporu prodeje, doplňky regálových systémů i kryty pokladních boxů z PMMA. Společnost MarkSimon se věnuje také výrobě akrylátových stojánků, které je možné použít na prospekty všech možných velikostí. Moderně působí na zákazníky rovněž otočné stojany z plexiskla. Za pomoci postupů CNC obrábění plastuči laserového řezání je možné plexisklo řezat, ohýbat a v neposlední řadě také tvarovat. Za pomocí této technologie společnost MarkSimon nejčastěji vyrábí celoplexisklové krabičky neboli Sobranie.

Jaké výhody plynou z používání laserového řezání?

Výhody laserového řezání jsou nezaměnitelné. Nejčastěji se udává dokonale čistý a přesný řez. Při laserovém řezání je možné vyvarovat se upínání materiálu. Obrábění se totiž provádí bez přímého kontaktu. Široké je rovněž spektrum deskových nekovových materiálů, které se k tomuto účelu používají. Nelze opomenout ani možnost povrchového gravírování materiálů a možnost výroby složitých tvarů a detailů. Laserové řezání se aplikuje především v případě, kdy si klient přeje vyrobit více kusů reklamních produktů nebo sériovou výrobu. K výrobě reklamních produktů se nejčastěji používá extrudované plexisklo. Na základě domluvy s klientem je možné použít také lité plexisklo.

Předchozí článekNa trhu je několik typů půjček. Jak si vybrat tu nejlepší?
Další článekKde prodat staré knihy?
PR články, Linkbuilding (Zpětné odkazy) je SEO nástroj k zviditelnění vašeho webu. Linkbuilding (budování zpětných odkazů) SEO nástroj, pro publikaci PR článků. Zpětný odkaz PR článek Publikace PR článků PR články - publikujeme pouze na kvalitních webech. SEO nástroj, pro publikaci PR článků.