Společnost MarkSimon je společností, která se již řadu let zabývá výrobou reklamních produktů. Uvažujete-li o zviditelnění Vaší firmy cestou reklamy, pak výrobky z plexiskla jsou skvělou cestou, jak tak učinit.

K jakému účelu se používá CNC obrábění plastu?

MarkSimon používá k výrobě výrobků z akrylátu neboli plexiskla osvědčené technologie, díky nimž je možné dosáhnout prvotřídní kvality. Před zahájením výroby obdrží klient referenční vzorek a poté na základě odsouhlasení klientem proběhne konečná výroba. Pomocí laserového řezání plastu je možné vyrobit deskové termoplasty pro vybavení obchodů, reklamní výrobky pro podporu prodeje, doplňky regálových systémů i kryty pokladních boxů z PMMA. Společnost MarkSimon se věnuje také výrobě akrylátových stojánků, které je možné použít na prospekty všech možných velikostí. Moderně působí na zákazníky rovněž otočné stojany z plexiskla. Za pomoci postupů CNC obrábění plastuči laserového řezání je možné plexisklo řezat, ohýbat a v neposlední řadě také tvarovat. Za pomocí této technologie společnost MarkSimon nejčastěji vyrábí celoplexisklové krabičky neboli Sobranie.

Jaké výhody plynou z používání laserového řezání?

Výhody laserového řezání jsou nezaměnitelné. Nejčastěji se udává dokonale čistý a přesný řez. Při laserovém řezání je možné vyvarovat se upínání materiálu. Obrábění se totiž provádí bez přímého kontaktu. Široké je rovněž spektrum deskových nekovových materiálů, které se k tomuto účelu používají. Nelze opomenout ani možnost povrchového gravírování materiálů a možnost výroby složitých tvarů a detailů. Laserové řezání se aplikuje především v případě, kdy si klient přeje vyrobit více kusů reklamních produktů nebo sériovou výrobu. K výrobě reklamních produktů se nejčastěji používá extrudované plexisklo. Na základě domluvy s klientem je možné použít také lité plexisklo.