Otevíráte novou pobočku Vašeho pneuservisu a rádi byste zainventovali do kvalitních automyček? Dříve než se tak učiníte, měli byste vědět na co si dát pozor, abyste nekoupili pomyslného zajíce v pytli.

Jak postupovat při výběru automyčky?

Dříve, než se rozhodnete pro koupi konkrétní automyčky, ověřte si společnost, od níž chcete tento produkt pořídit. Důležité je dbát především na prověření servisu. Zjistěte si, jak dlouho budete čekat na opravu, zda společnost poskytuje vlastní servisní podporu. Ujistěte se rovněž, jestli společnost, s níž chcete začít spolupracovat, má za sebou již nějakou dobu praxe. Pozitivním impulsem pro Vás mohou být kladné reference. Společnost BKF CarWash doporučuje nešetřit při výběru příslušenství, neboť levnější varianta rozhodně neznamená stejně kvalitní služby a produkty. Šetření by se mohlo odrazit negativně při kvalitě mytí vozů. V horším případě by se mohla objevit porucha myček. Automyčky s možností vylepšovat služby a nabídnout variantu klientům více než nezbytné minimum Vám zaručí úspěch v podnikání. Více informací k tomu, jak se řídit při výběru automyček, najdete zde bkfcarwash.cz.

Služby bezkontaktních automyček BKF CarWash

Sázkou na jistotu je koupě či pronájem automyček značky BKF CarWash. Tyto bezkontaktní automyčky přináší výhody, jak svým majitelům, tak jejich majitelům. Automyčky značky BKF CarWash podporují platbu kartou. V západních státech je tato služba již naprostou samozřejmostí. Některé čerpací stanice však poskytují řidičům stále pouze platbu mincemi. S bezhotovostní platbou půjdete směrem vpřed. Oblíbený je mezi majiteli služebních vozů rovněž BKF věrnostní program. Spravovat jej můžete přes webový prohlížeč na internetových stránkách firmy BKF CarWash. Vaši klienti mohou využívat také výhod vzdálené správy automyček.