V dnešní době půjčky nejsou nic, za co bychom se měli stydět. V současné době si půjčuje takřka každý a často bohužel na úplné hlouposti, na které si člověk dokáže za jistý čas našetřit sám. Jenže lidé chtějí mít dne všechno a hned, nechtějí čekat pár týdnů či měsíců na to, až si na vysněnou věc našetří. Bohužel tak se dostávají do zbytečných dluhů, z nichž je těžké se dostat ven. Menším závazkem jsou nebankovní půjčky, které nejsou tak nevýhodné jako ty bankovní.

Když člověk potřebuje peníze, ihned zamíří do banky. Jenže banka není jedinou institucí, kde přijdete k penězům. Pokud toužíte po financích právě nyní, nečekejte týdny, až vám žádost o půjčku bude schválena. Zažádejte si o půjčku u nebankovních institucí, kde vám bude žádost o půjčku schválena takřka ihned. Do dalších několika minut budete mít peníze na účtu. Tento typ půjček nabízí například Rerum.cz.

Samozřejmě existuje celá řada důvodů, proč byste si měli půjčit u nebankovních institucí. Přinášíme vám nyní tři důvody, které vás jistojistě přesvědčí.

1) Rychlost

Jak jsme již zmínili, nebankovní instituce schvalují žádosti rychlostí blesku. V jeden okamžik si o půjčku zažádáte, v dalším okamžiku je žádost schválena a v třetím okamžiku máte peníze na účtu a můžete je ihned čerpat.

2) Pohodlí

Druhým důvodem je pohodlí. Nebankovní půjčku si totiž můžete zřídit z pohodlí domova, a to bez stání zbytečně dlouhých front, na jejichž konci vás bude čekat jen nepříjemný zaměstnanec, který vám nabídne něco zcela jiného, než co potřebujete. Nebankovní půjčku si můžete zřídit z pohodlí domova, kdy si sami nastavíte, kolik chcete splácet co měsíc.

3) První půjčka zdarma

V obchodních podmínkách taky stojí, že první půjčka je zcela zdarma. Vyhnete se tak vysokým poplatkům, které se účtují například za zpracování či zprostředkování půjčky.