EMTC je obchodní společnost, která se na českém trhu pohybuje již od roku 2003. Za dobu své existence vybudovala nejefektivnější prodejní organizaci v České republice. Původně se věnovali zprostředkovatelské činnosti a mezi jejich úspěchy patří zejména tyto aktivity:

  1. Vytvoření makléřské skupiny s více než 5 000 makléři
  2. Prodej více než 50 000 SIM karet pro T-mobile
  3. Testování a zavádění nového produktu HSBC
  4. Zprostředkování více než 500 000 odběrných míst pro Bohemia Energy
  5. V rámci zdravotního pojištění oslovení více než 100 000 zákazníků – Bratrská Revírní Pokladna
  6. Zřízení vlastního callcentra pro doplňkový prodej plynu pro Bohemia Energy
  7. Pro Slovak Telekom prodej více než 25 000 SIM karet, pro Vodafone Czech Republic prodej více než 75 000 SIM karet
  8. Up sell pro Penzijní společnost České pojišťovny, Generali pojišťovnu a pro Allianz penzijní společnost

Společnost EMTC ale dospěla do fáze, kdy se rozhodla s budováním vlastních projektů. V roce 2012 založila společnost Lipa Learning, která vyvíjí edukativní aplikace zejména pro předškolní děti. Aplikace neustále vyvíjejí, přinášejí nové a nové produkty a získávají řadu mezinárodních ocenění.

Dalším velkým projektem bylo založení projektu Airjobs v oblasti personalistiky. Moderní produkt nové generace, který je postaven na zkušenostech těch nejlepších odborníků z HR, IT, z marketingu i z obchodní praxe. Spolupracují pouze se špičkovými ověřenými agenturami a nabízí tak široký výběr služeb.

EMTC je stabilní, neustále se rozvíjející společnost, která se nebojí nových výzev. Ekonomické výsledky i podrobnosti o jejich projektech naleznete na jejich stránkách www.emtc.cz