Pořízení toho nejmodernějšího domu, který odpovídá všem trendům již není tak nedosažitelným cílem, jak se může na první pohled zdát. A navíc takového, který je stoprocentně ekologický, a ještě k tomu nízkonákladový? To zní skoro neuvěřitelně – ale věřte!

Tohle všechno jsou montované dřevostavby na klíč! Splňte si svůj sen rychleji a levněji, než jste si vůbec mohli kdy představit.

Proč zrovna dřevostavbu?

Dřevostavby na klíč jsou jednoduchým řešením pro každého, kdo chce bydlet kvalitně, ekologicky a hlavně pohodlně. Můžete si jednoduše vybrat hotové návrhy z katalogu a přesně takový domeček si nechat postavit na vašem pozemku. Tak alespoň ušetříte náklady za architekta, za jeho návrh, řešení oken, elektroinstalací, dveří a všech těchto dalších „drobností“.

photo1

photo2

Blesková rychlost

I díky těmto ušetřeným starostem je celý proces výstavby skoro až bleskově rychlý. Jednotlivé dřevěné rámy jsou již totiž pro vás připraveny přímo z výroby – a na vaší zahradě se jen jednoduše smontují. Nemusíte se bát, že by vše nebylo tak, jak opravdu potřebujete. Celá stavba totiž probíhá dle standardizovaných postupů, takže daný termín dokončení můžete považovat za finální.

photo4

A co výbava domu?

Všechny tyto montované dřevostavby jsou zpravidla předávány v plném vybavení, jako jsou koupelny, podlahy s podlahovým topením a dalšími nezbytnostmi – například izolační okna. Ta vám zajistí, že nebudete topit „Pánu Bohu do oken“ a všechno teplo zůstane pěkně mezi stěnami vašeho nového nízkoenergetického domu. Navíc náklady, které vynaložíte na ročním topném jsou až o třicet procent nižší, než u zděných domů!

Již se nemusíte více rozmýšlet, věřím, že jsme vám výhody montovaných domů na klíč dostatečně přiblížili a vy už si teď vybíráte z katalogu svůj nový domeček.

photo3