Pracovní seminář, firemní konference nebo tematický workshop. Tři variace setkání velkého počtu lidí nad event projektem nese společný jmenovatel – najít vhodné konferenční prostory pro desítky až stovky absolventů.

Není to snadné? Poradíme vám

Ruku na srdce, najít vyhovující zázemí pro sjezd vrcholných manažerů a zabezpečit jim full servis bude chtít pomoc odborníků. Pořádání konference v Praze není dobré ponechat náhodě a věřit, že se stane zázrak a profi služby spadnou samy do klína. Omyl! Poptávky po konferenčních prostorech převažují nabídku.

Předem je vhodné uvědomit si, zda se budou hosté cítit lépe v prostorově vzdušném sále nebo lépe zapůsobí komornější salonek. Důležité je zhodnotit i finanční možnosti a nároky na ubytování, logistickou dostupnost i stravování. Průsečíkem všech aspektů bývají bussiness hotely.

Vsaďte na Belvedere

Konferenční prostory v Praze obstojí v celosvětové konkurenci. K nejvýznamnějším hráčům na konferenciérské šachovnici patří hotely v centru, které dokáží pojmout až několik set klientů a jež hosté hodnotí vysokými čísly, co do služeb kancelářských, tak i ubytovacích.

Příkladem za všechny je hotel Belvedere s kapacitou 400 osob, který disponuje vybavením od dataprojektoru, plátna, flipchartu, ozvučení nebo tlumočnických kabin počínaje a cateringovými službami s coffee breaky, obědy a večerními rauty konče.

Po práci, zasloužená zábava

Pakliže se podaří vyšetřit nějaký čas navíc, lze pro hosty zařídit relaxační kulturní vyžití například formou hromadné okružní jízdy po večerní Praze nebo zabukovat plavbu s hudební produkcí a lehkým občerstvením. Společný program utuží vazby a zintenzivní navázané obchodní styky i do osobní roviny.

Pražské EVENTY jsou produktem prestižního marketingového odvětví, které vnímá budoucí potenciál ve vztahu k ubytovacím kapacitám i následným doplňkovým službám v turistickém ruchu. Svět tvrdého byznysu v symbióze s vhodně cílenou rekreologií boří vsugerované mýty, že manažeři jsou největší společenští suchaři.