Jelikož stále stoupá obliba nakupování přes internet, e-shopy se snaží seč můžou, nalákat potenciální zákazníky na různá lákadla. Marketingové strategie by měly do svých plánů zahrnout i moderní cenové strategie pružně reagující na snižování a úpravy cen za zboží u konkurence. Bez speciálních programů se ale stoprocentní informovanosti o cenách jiných obchodů neobejdete. Existují programy, které hlídají částky za zboží nejen v tuzemských e-shopech, ale i v internetových prodejnách v Evropě. Díky mnohaletým zkušenostem a sledováním trhu jsou roboti Karsa spolehlivým prostředkem, který dokáže i vašemu obchodu reálně zvýšit zisky z prodeje.

Nastavením strategie svého e-shopu nastartujete bleskurychlý vzestup návštěvnosti

Reálné zisky jdou ruku v ruce i s cenovou strategií. Nechejte si zdarma vypracovat návrh a marketingový plán, který bude ušit přímo na míru pro prodej vašeho zboží. Každý e-shop má jinou cílovou skupinu, různé marketingové a propagační strategie, proto i vy budete potřebovat vlastní plán. Analýzy, monitoring konkurence, reporty, webové rozhraní pro správu lze jednoduše upravit přesně podle vašich přání a potřeb během dvou dnů. Správu e-shopu tak hravě zvládnete sami s použitím programů od Karsa. 

Sami si tak cenové strategie budete moci určovat a upravovat. Snadno budete mít díky webovému rozhraní přehled nad veškerými daty a děním v obchodě. Budete mít okamžité informace o ziskovosti jednotlivých kategorií, konkrétním zboží, rychle zjistíte důvody propady zisků, anebo si případně vyberete vhodné produkty pro propagaci. V rámci cenové strategie máte k dispozici funkce automatického výprodeje, nalezení maximální ziskovosti, nacenění produktu i bez znalosti cen u konkurence nebo fixní ceny pro marketingové akce.    

Předchozí článekÚčetní systém není ERP. Ale najdou se i výjimky!
Další článek5 dobrých rad, jak vybrat kvalitní cestovní pojištění do zahraničí
PR články, Linkbuilding (Zpětné odkazy) je SEO nástroj k zviditelnění vašeho webu. Linkbuilding (budování zpětných odkazů) SEO nástroj, pro publikaci PR článků. Zpětný odkaz PR článek Publikace PR článků PR články - publikujeme pouze na kvalitních webech. SEO nástroj, pro publikaci PR článků.