Přišla vám poštou složenka, se kterou jste nepočítali? S malou půjčkou všechno vyřešíte ještě dnes!

Máte starosti kvůli financím? Potom nejste sami, čas od času trápí podobný problém tisíce českých domácností. Cesta ke krátkodobému úvěru přitom není vůbec složitá. Dokonce má výhodu v tom, že ke sjednání takového produktu nepotřebujete ani osobní návštěvu pobočky. Není také nutné, abyste někam telefonovali. Nemusíte nikam spěchat, protože kontaktní formulář bude připravený nonstop. Ozvat se tedy můžete i v nočních hodinách. Záleží, kdy přijde nečekaný výdaj, na nějž potřebujete okamžitě odpovědět. Stres nemá smysl, starosti nechte stranou. Vždyť v dnešní době, které vládne vysokorychlostní internetová přípojka, vyřešíte podobné věci opravdu brzy.

Půjčit si lze až třicet tisícovek

Vyberte si podle svého, variant je k dispozici hodně. Bezhotovostní půjčka se pojí s naprosto svobodným rozhodnutím každého zájemce. Jsou jen dva mantinely, mezi nimiž si lze vybrat částku podle aktuální potřeby. Příběhy jsou totiž různé, ale vždy mají společné jednu věc. Platbu, která vám přišla do cesty, potřebujete zaplatit co nejdříve. Z jakých možností si tedy lze volit? Každého jistě příjemně překvapí.

  • 1 000 Kč je minimum. Půjčit si je můžete naprosto na cokoliv, účel totiž o ničem nerozhoduje.
  • 30 000 Kč je maximum. Stačí vám i na větší výdaje? Rozbitá pračka už nebude žádnou starostí.
  • Jeden, dva, tři, ale i čtyři týdny. Jinak řečeno, splátkový kalendář může mít celkem 7 až 28 dní.

Neúčelový charakter je vždy samozřejmostí

Moderní bezhotovostní půjčka má jasně dané parametry a pojí se jen s krátkou smluvní dokumentací. Jinak řečeno, nikdo nebude čekat na její vyřízení dlouho. Peníze totiž budou na cestě záhy poté, co dojde ke schválení žádosti a žádné zdržení nehrozí. Jde o neúčelový produkt, nikdo tedy nemusí vysvětlovat, kvůli čemu si jej chce vlastně sjednat. Toto opatření je velmi dobrou zprávou pro soukromí každého klienta. Nebankovní půjčka 20000 se tedy vyřídí rychle, vše je totiž naprosto transparentní. Pračka, lednička, mikrovlnná trouba nebo notebook, náhrada za domácí spotřebiče bude vyřízena ihned. Potřebné finance k nákupu totiž můžete obdržet na bankovní účet ještě během dneška. Starosti proto nejsou namístě, nebankovní půjčky jsou rychlé doslova jako blesk!

Doklad o příjmu bude nutností

Nečekejte prověrku, která by se podobala bankovnímu sektoru v době, kdy zde žádáte o půjčku. V nebankovní sféře je vše jednodušší a nároky jsou mnohem mírnější. V žádosti tedy nesmí chybět nejen osobní údaje, ale také doklad o příjmu, se kterým prokáže každý žadatel svou aktuální úvěruschopnost. Jakou bude mít podobu? Jednoduše, mělo by jít o výpis z bankovního konta za poslední čtvrtletí. Z tohoto dokumentu je pak jasně patrné, že pravidelný příjem umožní dodržet splátkový kalendář žadatele bez nejmenších problémů. Vlastně jde o formalitu, ale takovou, jíž vyžaduje také platná legislativa. Ochrana spotřebitele je totiž na prvním místě, nesmí dojít k žádným pochybnostem o schopnosti splácet úvěr. Jediná podmínka navíc oproti minulosti neznamená zdržení.

Půjčka aneb rozvaha je důležitá

A na závěr dovolte ještě jednu malou radu. Pokud si půjčujete peníze, musíte si být jistí, že děláte správný krok. Kompromisy nejsou namístě, jde o stoprocentní jistotu, bez které rozhodně nemůžete jít dál. Spěch je obecně špatný rádce, ve světě financí to platí dvojnásob. Mějte proto vždy na paměti, že bez důkladné rozvahy byste neměli sjednávat půjčku. A to i tehdy, kdybyste měli pocit, že jde o relativně malou sumu. V penězích musí být naprosto jasno, jedině to je dobrá prevence proti problémům.