Občas se může stát, že se dostaneme do špatné finanční situace a potřebujeme si půjčit peníze. Jak to udělat, aby to bylo rychle a bez zbytečných starostí? To je otázka, která trápí mnohé z nás. Možná jste ale doposud nevěděli, že při vyřizování americké hypotéky bez registru nebo americké hypotéky bez dokládání příjmů, je celé vyřízení hotové během pár dní. Je tomu opravdu tak, a dokonce při expresním jednání můžete mít peníze do 24 hodin od podpisu smlouvy. To vše bez složitého vyřizování a bez náročného papírování. Nepotřebujeme k tomu ani milion schůzek a na peníze opravdu nebudete čekat dlouhé měsíce, než vám úvěr schválíme, vše je rychlé a snadné a k získání úvěru postačí jedna konkrétní, a to poslední schůzka, kde podepíšete smlouvu. Pak už nic nebrání tomu, abychom na váš účet připsali dohodnutou částku. A to až 70 % z odhadu nemovitosti.

Více informací o tomto produktu

Jedná se o finanční možnost pro podnikatele a firmy, které peníze použijí na placení všech potřeb ve firmě. Takže peníze ve firmě můžete použít jakýmkoliv způsobem. Můžete nakoupit majetek, vybavení, ale můžete také doplatit dluhy, zaplatit nedoplatky na sociálním a zdravotním, nebo se vymanit z exekucí. Záleží jenom na vašich potřebách.

Už vás nečekají žádné starosti ani žádné jiné negativní myšlenky. Vše půjde snadno a rychle. Předem vám úvěr schválíme, stačí poslat pár fotografií vaší nemovitosti. Ručit můžete jakoukoliv nemovitostí, domem, bytem, komerčním objektem, pozemkem, halou, jakoukoliv budovou, a tak dále. Nemusíte dokonce ani dokládat daňová přiznání. Neplatí se ani žádné poplatky předem. Neplatíte nic za odhad, ani za předčasné vyřízení. Bez ohledu na věk, příjmy nebo registry, půjčujeme všem klientům. Nevadí ani exekuce či další nepříjemnosti. Doba splatnosti se pohybuje od jednoho roku až na dobu 30 let. Nezkoumáme vaši bonitu, jako je tomu v běžné bance, takže si z klientů nevybíráme jenom ty, co by se nám hodili. Neděláme rozdíly a snažíme se pomoci každému klientovi.