Minimum papírování a rychlé jednání, to je jasnou předností krátkodobých nebankovních úvěrů. 

Nedostává se vám peněz do výplaty, protože přicházejí na návštěvu nečekané výdaje? Je nutné nahradit elektroniku, která vypověděla službu? Musíte zaplatit nejnutnější složenky, když se termín každoměsíční platby od zaměstnavatele opět o několik dnů posunul? Nevadí, krátkodobá půjčka je připravená bez ohledu na to, jestli je víkend nebo všední den a přizpůsobí se vám na míru. Dejte jí proto šanci, neboť čeká, až budete potřebovat pomoci…

Není důvod spěchat, půjčka je tu neustále

Vyplnění kontaktního formuláře je možné naprosto kdykoliv, mimo jiné i v noci, o víkendech a svátcích. Není vázáno na konkrétní hodiny nebo dny a navíc – půjde o záležitost, která vám zabere maximálně několik málo minut, jde o jednoduchý a automatizovaný proces, jímž vás provede přehledné grafické rozhraní webu. Akutní půjčka nabízí až dvacet tisíc korun na dobu 28 kalendářních dnů, ale rozhodnout pro konkrétní částku se můžete podle aktuální situace. Jinak řečeno, požádejte klidně jen o tisícovku na týden, i taková možnost se samozřejmě nabízí. Jaká tedy bude vaše volba?

Řada možností pro každou životní situaci

Vlastně ani nezáleží na důvodu, kvůli němuž potřebujete finanční injekci. Ptát se na něj totiž nikdo kvůli půjčce nebude, protože jde o zcela bezúčelový produkt. Jinak řečeno, vysvětlování vůbec není třeba! A vyřízeno může být do patnácti minut – přesně tolik času je totiž třeba, aby peníze po schválení žádosti dorazily na příslušné bankovní konto. Proč si tedy dělat starosti, když se dostaví nečekané finanční problémy? Krátkodobá půjčka je ráda vyřeší, vždyť je to vlastně její práce. A co dalšího je její největší předností?

  • Bezpečnost osobních dat. Nemusíte se bát, vaše údaje totiž budou v maximálním bezpečí. 
  • Diskrétnost. Sousedé, přátelé, lidé z vaší ulice, co znáte jen od vidění. Nikdo se nic nedozví.
  • Jednoduchost. Nemusíte mít pokročilé uživatelské znalosti práce na PC, sjednáte ji snadno!

Transparentní jednání, na které je spoleh

O všech náležitostech úvěru budete vědět předem, s každou maličkostí budete seznámeni ještě před finalizací dohody. Bez zbytečných poplatků, přehledně a jednoduše. Nabízí se rovněž velmi oblíbená první půjčka zdarma, se kterou jsou za určitých podmínek úplně škrtnuty úroky. Stačí jediné, splatit dlužnou sumu do předem určeného termínu – víc požadavků zde už není!

K bankomatu budete moci už za chvíli

Vyrazit k nejbližšímu bankomatu vybrat si hotovost nebo zaplatit v internetovém bankovnictví nejnutnější složenky? Stačí jen patnáct minut od schválení a peníze jsou u vás, takže nemusíte na nic dlouho čekat. Bezúčelový charakter půjčky je samozřejmostí, není tedy důvod cokoliv vysvětlovat. Nebudou vyžadovány faktury, razítka, doklady o tom, nač byly peníze využity – to je jen ve vaší režii. Ušetří se spoustu času, a kromě jiného je též zachováno soukromí klienta. Takže co si ještě přát více?

Půjčka ano, ale samozřejmě s rozvahou

Měli byste mít jasno o tom, že půjčka pomůže a nebude znamenat dlouhodobé problémy pro rodinný rozpočet. Pokud nejste zcela přesvědčení, měli byste si vše ještě pořádně promyslet. Půjčka má být dobrým partnerem, a nikoliv olověnou koulí u nohy. Dostat se do dluhové pasti je velmi nepříjemná záležitost, problémům s financemi je jistě lepší předcházet. Půjčku byste proto měli mít velmi pečlivě rozváženou – a teprve poté je namístě se pustit do jednání. Pokud jde totiž o finance, je namístě maximální zodpovědnost, přestože jde o zdánlivě malou a krátkodobou půjčku. Když si ale všechno dobře rozvážíte a víte, že menší úvěr pomůže, pak není co řešit…